Kurumsal Kimliğimiz

Başarıya Giden Yol Verimlilikten, Verimlilik ise Doğru Yapılandırılmış

Bilişim Sistemlerinden Geçiyor.

 

Kurumlar için doğru karar vermek, etkin stratejiler uygulamak, daha hızlı ve kaliteli servisler kullanmak, daha rekabetçi olmak ve böylece verimi artırmak oldukça önemli. Başarıya giden yol “bilgi”nin ve teknolojinin etkin kullanımı ve paylaşımı ile mümkün.

INDEXLINE bilgi ve teknolojiyi birlikte etkin olarak kullanarak müşterilerine en çok değer katan projeleri yöneten 2008 yılından beri bilgi sistemleri ve teknolojilerinde global kalite standartları hedefleyerek sonuç odaklı bir anlayışla hizmet sunan ve firmaların hedeflerine ulaşmalarına katkıda Bilişim odaklı bir firmadır.

Kurumun güçlü ve geliştirilmesi gerekli yanlarının analizi ve buna göre kalıcı çözümler tasarlanması, kuruma değer katan yaklaşımların seçilmesi ve kurum çalışanlarının değişim sürecine katılması INDEXLINE hizmet anlayışının temelini oluşturmaktadır.

INDEXLINE kurum performansının iyileştirilmesi ve çağdaş teknoloji tekniklerinin uygulanmasında uzmanlaşmıştır. INDEXLINE şirketlerin pazar ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı ve uyguladığı yönetim teknikleriyle iş süreçlerinin her aşamasında ‘katma değer’ yaratarak müşterilerinin bulundukları sektörde en iyi olmalarına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Global olarak artan rekabet, kurumların teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelerini gerektirmektedir. Müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak kabul eden ve yıllardır çok çeşitli projelere başarıyla imza atan INDEXLINE, müşterileri için müşterileri ile birlikte yüksek sorumluluk, kalite bilinci, güvenilir çözüm ortağı ve müşteri memnuniyeti değerleri ile bilişim çözümleri sunmaktadır.

INDEXLINE, siz müşterilerimize rekabet avantajı ve katma değer sağlayan size özel çözümler üretir. Bu amaçla iyi tanımlanmış bir strateji, deneyimli bir teknik kadro, pazarın durumunu ve müşterilerinin gereksinimlerini yakından takip eden pazarlama ve satış kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.