INDEXLINE BİLİŞİM

HİZMETLERİ DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

Hakkımızda…

Türkiye Bilişim sektöründe 2008 yılından beri faaliyet gösteren Indexline

Istanbul’ da kurulmuştur.

Şirketimiz faliyet konusu olarak Bilişim Hizmetlerini hedeflemiştir. Hem yurtiçinde hemde yurtdışında yaptığı başarılı projeler ile İndexline kurulduğundan bu güne sektörünün lideri bir çok kurumsal firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Eğitimli kadrosu,25 senelik bilgi birikimi, Müşterisine iş ortağı olarak ve organizasyonel yapısının en üstüne koyan iş disiplini ile indexline takımı hizmet kalitesinden ve ahlakından ödün vermeden çalışmalarını sürdürecektir.

INDEXLINE olarak

Bilgi güvenliği, Bilgi teknolojileri yönetişimi alanlarında güvence danışmanlık hizmetleri, Entegrasyon çözümleri ve Ürün tedariği teknolojik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İndexline amaç ve ilkeleri şunlardır.

Kalıcı, pratik ve amaca uygun sistemler kurarak çözümlerimizi müşterilerimize mal etmek

Hizmetimiz süresince en yüksek katma değeri sağlamak ve bilgi transferini en yüksek düzeyde tutmak

Verimliliği hem çalışmalarımızda, hem de sağladığımız çözümlerde en önemli odak noktası olarak görmek

Yenilikler geliştirmek ve alanımızda düşünce lideri olmak

Bilgi güvenliği ve BT yönetişim konularının stratejik öneminin müşterilerimiz ve toplum nezdindeki farkındalık düzeyini artırmak için sürekli faaliyet göstermek

Entegrasyon Hizmetleri

İş ortaklarımızın işleri beklentilerinden daha kısa zamanda ve daha düşük maliyetler ile gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Saha Operasyon Hizmetleri

Bu kapsamdaki hizmetler, üretici, dağıtıcı veya sistem entegratörler adına, firmalara sunulan standart ve genişletilmiş garanti hizmetleri ve farklı hizmet seviyelerindeki sözleşmeli hizmetleri içerir.

Çözümlerimiz

Profesyonel Planlama

Ölçülebilir Katkı

Gelişmiş Uzmanlık

Sürekli Güncel Bilgi

Güvenilir Sonuç

Donanım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı

Tedarik Hizmetleri

Talebe özel hizmet anlayışını Indexline kurumsal kimliği ile bütünleştiren Satış Hizmetleri Departmanımız, müşterilerimizin teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel bir hizmet bütünü sunmaktadır.