Firmaların IT altyapısının sürekli ve verimli bir şekilde çalışması, gelişen teknolojiye ayak uydurması, devamlılık için en temel ihtiyaçlardan birini oluşturuyor.  Hızla gelişen teknoloji sayesinde dilediğiniz yerde şirket ağınıza bağlanıyor ve hatta şirket kameralarınızı, klimalarınızı tüm verilerinizi bir sunucu üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ancak hayatınızı ve işlerinizi son derece kolaylaştıran bu sistemin hiç aksamadan çalışması gerekiyor.

Biz, hizmet verilen sektör gözetmeksizin tüm kapasite ve performans sağlayan Sistem kurulum ve Entegrasyon hizmetleri sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri üreterek, katma değerli hizmetler sunarak, entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyoruz.

Sisteminize entegre edeceğiniz yazılımsal ve donanımsal ürünlerin teminini, dünyada marka bilinirliğini kanıtlamış çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz sistem kurulumundan sonra; alanında uzman IT personelimizle, yetkili kişilere ürün kullanım eğitimi veriyoruz.

Danışmanlık, uygulama alanındaki birikim ve deneyimimizle, Microsoft platformları, Cluster kurulumları, SAN/NAS sistemlerinin kurulumları ve desteklerini sağlıyoruz.

Bunlar Indexline’in kendi bünyesinde kullandığı ve faydalandığı denenmiş ve kanıtlanmış çözümlerdir.
Danışmanlık ve uygulama alanındaki birikim ve deneyimimizin eşsiz bileşimi sayesinde tek kaynaktan kapsamlı sistem entegrasyon çözümleri edinme imk¢nı sağlıyoruz.

Hizmet ve çözümlerimizi oluşturan ana başlıklarımız:
• IT ve iş stratejilerinizi uyumlu hale getirmek için danışmanlık hizmetleri
• Müşteriye özel yazılım çözümleri
• Günümüz servis temelli yapılara dayalı kurumsal entegrasyon hizmetleri (BPM – SOA)
• IT altyapılarını verimli hale getirmek için sistemli düzenleme ve değişlim hizmetleri
• Yasal gerekliliklere uymak ve iş süreçlerinizle IT ortamınızın güvenliliğini arttırmak için güvenli ID çözümleri
• Teknoloji ve entegrasyon uzmanlarıyla Indexline IT Çözümleri ve Hizmetleri etkin sistemler entegrasyonu ortağınızdır. Danışmanlıktan, çözüm tasarımı ve geliştirilmesine ve çözümlerinizin kurulum ve uygulamasına geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.